Wtorek, 29 kwietnia
Imieniny: Bogusława, Hugona
Czytających: 8475
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Będą ozdoby świąteczne

Sobota, 28 listopada 2020, 11:27
Aktualizacja: 11:39
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Będą ozdoby świąteczne
Fot. Przemek Kaczałko
Urząd Miasta Jeleniej Góry nie rezygnuje ze świątecznych ozdób, ale jak zaznacza prezydent, w tym roku będą one nieco skromniejsze. Do 6 grudnia choinki i inne ozdoby mają się pojawić w kilku punktach stolicy Karkonoszy.
Nie ukrywam, że chciałbym, aby chociaż w centrum miasta była choinka naturalna, ale taka była wola mieszkańców, aby to były sztuczne choinki - powiedział Jerzy Łużniak.

Choinki mają stanąć m.in. na Placu Ratuszowym, w Cieplicach, Sobieszowie czy Jagniątkowie.

Mam nadzieję, że Goduszyn się nie obrazi, że tam nie będzie choinki - dodał prezydent.

Z uwagi na rządowe ograniczenia w tym roku w centrum miasta nie odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy organizowany przez JCK, ale władze miasta zachęcają do świątecznych zakupów w internecie.

Zapraszamy, aby kupować wyroby świąteczne od naszych lokalnych producentów. Będzie strona internetowa, poprzez którą będzie można złożyć zamówienia u producentów - zapowiada prezydent.

Tworzymy listę rękodzielników/drobnych przedsiębiorców z Jeleniej Góry oraz okolicy, którzy tworzą i sprzedają bożonarodzeniowe ozdoby.

Wyślij podstawowe informacje o prowadzonej przez Ciebie działalności (opisz krótko asortyment, podaj adres, kontakt, jeśli masz – podeślij zdjęcia) na e-maila jarmark@jeleniagora.pl, a my umieścimy Twoją ofertę na nowo tworzonej stronie jarmarku (adres podamy wkrótce). Napisz też, czy oferujesz dostawę ozdób do domu klienta. Jarmark ruszy 6 grudnia 2020 roku - czytamy na stronie miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

18
41%
Cieszy
4
9%
Hahaha
2
5%
Nudzi
3
7%
Smuci
7
16%
Złości
10
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zawsze masz gdzie zaparkować pod swoim blokiem czy domem?

Oddanych
głosów
133
Tak, nigdy nie mam z tym problemu
42%
Tak, choć czasami muszę dłużej szukać miejsca
12%
Nie, prawie nigdy nie ma wolnego miejsca w pobliżu, parkuję pół kilometra dalej
20%
Różnie, to zależy od pory dnia
26%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Fantastyczne historie nagrodzone
 
Aktualności
Michał najlepszy w tańcu hip–hop
 
Koszykówka
Trwa zwycięski marsz. Jesteśmy mecz od złota I ligi
 
Inne wydarzenia
Młokos nie dał na trasie weteranom żadnych szans
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group