Bardzo mocno postawiły się wiceliderowi tabeli szczypiornistki MKS-u Vitamineo Jelenia Góra w meczu 18. kolejki Ligi Centralnej.
Zdecydowanymi faworytkami konfrontacji były gospodynie - zespół Elmas-KPS-u APR Radom. Początek meczu był szalenie zażarty, drużyny zmieniały się na prowadzeniu, a rezultat oscylował wokół remisu. Dopiero w końcówce pierwszej odsłony miejscowe przycisnęły i zbudowały niewielką zaliczkę. Do przerwy było 14:11 dla radomianek.
W drugiej odsłonie przeciwniczki były z przodu, lecz podopieczne trenerki Dominiki Daszkiewicz-Kwadrans nie rezygnowały, walcząc niezwykle ambitnie. Jeleniogórzanki kilkukrotnie zbliżyły się na dystans jednego trafienia, a w samej końcówce - w 55. minucie doprowadziły nawet do remisu 23:23. Końcówkę znów lepiej rozegrały niestety dla nas rywalki. Ostatecznie Radom wygrał 26:24.
Elmas-KPS APR Radom - MKS Vitamineo Jelenia Góra 26:24 (14:11)