Wtorek, 22 kwietnia
Imieniny: Kai, Łukasza
Czytających: 4844
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Koncern wrabia kupców w brudny chleb?

Niedziela, 8 sierpnia 2010, 8:42
Aktualizacja: 8:43
Autor: RED
W reakcji na nasz tekst „Wysokie kary za sprzedaż chleba” otrzymaliśmy list od Zarządu Spółki Kupieckiej „Zabobrze”, w którym kupcy wyjaśniają zaistniałą sytuację.

– Z treści wynika, że rzeczony chleb sprzedawano w skandalicznych warunkach m.in. na targowisku „Zabobrze”. Faktycznie jednak, inspektorzy sanitarni, przy ścisłej z nami współpracy, ujawnili takie praktyki, ale na terenie i za aprobatą kierownictwa „Biedronki”. To portugalski koncern odpowiedzialny jest za ten skandal, a cała wina spada na jeleniogórskie targowiska, których wizerunek został w tym artykule nadszarpnięty – napisali kupcy.

- Na zaistniałą sytuację nie mam absolutnie żadnego wpływu, a o pomoc w likwidacji takich praktyk zwróciliśmy się także do Straży Miejskiej, niestety, bez skutku. Być może są to działania zagranicznych koncernów chcących likwidacji targowisk i przejęcia rynków zbytu - dodał Stanisław Sudoł, prezes zarządu spółki „Zabobrze”.

Czytaj również

Sonda

Czy rozliczyłaś/eś już PIT?

Oddanych
głosów
651
Tak
73%
Nie, ale zrobię to "na dniach"
15%
Nie - pewnie jak co roku zrobię to w ostatniej chwili
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Dlaczego przemysł w USA upadł i czy Trump go odbuduje?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Ciekawe miejsca
Wodospad, który nie jest wodospadem
 
Aktualności
Zamek, który zamkiem już nie jest. Ruiny w Starej Kamienicy
 
Aktualności
Szansa na ratunek dla dworca w Lubawce
 
Aktualności
Zamknięte zbiorniki w Cieplicach i Sobieszowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group