Zalogowanych: 7

Łomnica: Łomnica gładko z Mitexem

Poniedziałek, 31 maja 2021, 23:57
Aktualizacja: 23:58
KS Łomnica nie odpuszcza walki o awans do okręgówki, choć strata do jeleniogórskiej Victorii jest spora (8 punktów). W meczu 22. kolejki ekipa Macieja Maćkowskiego pokonała Mitex Podgórzyn 6:1.

Zespół z Podgórzyna wiosną spisuje się bardzo dobrze, odbijając się z dna tabeli A-klasy i ma duże nadzieje na utrzymanie ligowego bytu. W starciu z KS Łomnica podopieczni Rafała Kaczorowskiego nie mieli jednak zbyt wielu argumentów i wicelider wygrał wysoko 6:1. Wynik w 28. minucie otworzył Mateusz Cieślik, który tuż przed przerwą ponownie pokonał Kamila Załupkę i do szatni obie ekipy schodziły przy stanie 2:0. Kolejne dwa gole były dziełem Oskara Aleksiejewa, który wpisał się na listę strzelców w 49. i 54. minucie. W 68. minucie z ostrego kąta na 5:0 podwyższył Leszek Kurzelewski, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. W 70. minucie honorowe trafienie dla Mitexu zaliczył Marcel Rapacz, a wynik na 6:1 ustalił w 80. minucie Robert Turczyk.

KS Łomnica - Mitex Podgórzyn 6:1 (2:0)

KS: Maćkowski - Zyner, Ziomek, Habasiński (62' Woś), O. Aleksiejew (72' P. Habasiński), Turczyk, Kucharczyk (46' Wyderkowski), Cieślik, Salamon, Jasiński (65' Kurzelewski), Jałgiejczuk.
Mitex: Załupka (60' Nowicki) - Zin (60' Jankiewicz), Rychter, Piwowarczuk, S. Lewandowski (60' Skrobiszewski), Klecha, Soboń, Bukat, Brzozowski (50' Rapacz), Kogut, Morański.