Liga okręgowa: Łomnica grała w derbach z Jeżowem Sudeckim

Niedziela, 13 października 2024, 16:05
Aktualizacja: 16:16
W ostatnią sobotę, 12 października w ramach 10. kolejki jeleniogórskiej ligi okręgowej Klub Sportowy Łomnica podejmował Lotnika Jeżów Sudecki.

Dość długo w tym spotkaniu utrzymywał się bezbramkowy remis. To zmieniło się w 39. minucie, kiedy to gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Wiktor Kowalski. Po zmianie stron, a dokładnie w 61. minucie gry Lotnik doprowadził do wyrównania 1:1 - na listę strzelców wpisał się Jakub Zielonka. Gra się zaostrzyła, żółte kartki zaczęły wędrować w górę. Ostatnie kwadrans należał już zdecydowanie do łomniczan. Po trafieniach Pawła Habasińskiego i Damiana Kucharczyka pojedynek zakończył się wygraną gospodarzy 3:1.

Klub Sportowy Łomnica - Lotnik Jeżów Sudecki 3:1 (1:0)

Łomnica: Biernat, Okowiński, Turczyk, Jałgiejczuk, Hordyniak (57' Szkutnicki), Grygiel, Furman (80' Fedorowicz), Ziomek, Kowalski (65' Pączek), Habasiński, Kucharczyk.

Lotnik: Jarosz, Wójcik, Białkowski, Madej, Górski (87' Kuciński), Wyka (66' Buczek), Zielonka (82' Schreiber), Kuciński, Smoliński (82' Dybko), Zieliński (66' Soch), Piwiński.