Sobota, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 9910
Zalogowanych: 88
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Cieplice: Osiedle w dawnym campingu w Cieplicach

Sobota, 12 kwietnia 2025, 6:00
Autor: WAC
Cieplice: Osiedle w dawnym campingu w Cieplicach
Fot. WAC
Teren dawnego campingu przy ulicy Rataja w Cieplicach to kolejny obszar w mieście gdzie ma powstać nowe osiedle mieszkaniowe.

Przez wiele lat camping Słoneczna Polana cieszył się dużym powodzeniem turystów, którzy mieli tam do dyspozycji domki kempingowe, przestrzeń dla przyczep i aut kempingowych oraz pole namiotowe. Ośrodek chwalił się zmodernizowanymi sanitariatami, pralkami automatycznymi,pomieszczeniem do mycia naczyń i odzieży, tarasami, , Internetem WiFi, telewizją satelitarną oraz całodobowym dostępem do ciepłej wody

Po tym jak ośrodek został zamknięty Miasto przez wiele lat próbowało znaleźć kupca na jego teren. Długo brak było zainteresowanych, a działka na której stały niszczejące domki kempingowe zarastała samosiejkami.

Dopiero w 2022 roku teren został kupiony przez firmę deweloperską. Według planów w tym miejscu powstanie 11 budynków, zaprojektowanych jako nieduże punktowce i budynki klatkowe o charakterze willi. Na osiedlu będą ławki do odpoczynku na świeżym powietrzu, miejsca postojowe, plac zabaw.

Twoja reakcja na artykuł?

9
13%
Cieszy
1
1%
Hahaha
1
1%
Nudzi
2
3%
Smuci
6
9%
Złości
48
72%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Jakie filmy najbardziej lubisz oglądać?

Oddanych
głosów
860
Filmy akcji
16%
Obyczajowe
10%
Komedie
15%
Horrory
7%
Dokumentalne
11%
Opery mydlane
2%
Hity kinowe sprzed lat
6%
Wojenne
5%
Westerny
4%
Znane polskie
6%
Inne
9%
Nie oglądam wcale filmów
9%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Czy Trump przehandluje Ukrainę?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
112
Śmigłowiec nowym batem na piratów drogowych
 
Aktualności
Wystartował Cieplicki Jarmark Safanduły
 
Kilometry
Kiedy pociągiem do Kamiennej Góry?
 
Jelenia Góra - KARR
Ralacja ze spotkania z przedsiębiorcami
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group