Środa, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 12352
Zalogowanych: 105
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Powybijał szyby w dwóch autach. I nie tylko

Poniedziałek, 7 lutego 2011, 13:47
Aktualizacja: 17:36
Autor: Komunikat policji
Wczoraj policjanci z Karpacza zatrzymali 46–letniego mieszkańca Kowar podejrzanego o uszkodzenie mienia, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jazdę bez uprawnień.

Zatrzymany wczoraj na terenie prywatnej posesji w Kowarach wybił szyby w dwóch pojazdach należących do właścicieli. Spowodował straty w wysokości nie mniejszej niż 500 zł – ustalili policjanci. Kilka godzin później został on zatrzymany w Karpaczu, dokąd dotarł w innej sprawie.

Mężczyzna kierował samochodem w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 0,5 promila. Policjanci ukarali również mandatem w wysokości 300 zł właścicielkę pojazdu, która przyjechała z 46-latkiem do komisariatu.

Kobieta została ukarana, bo wiedziała, że 46-latek nie posiada uprawnień do kierowania oraz pozwoliła mu prowadzić auto wiedząc, że wcześniej pił alkohol. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej. Sprawcy grozi kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile kilo przytyłeś/aś po świętach?

Oddanych
głosów
200
0-1 kg
28%
1-2 kg
15%
2 kg i więcej
12%
Wcale, pilnuję wagi
46%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Dlaczego przemysł w USA upadł i czy Trump go odbuduje?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
112
Policjanci uratowali starszą panią
 
Aktualności
Będą 2 McDonaldy w Jeleniej Górze?
 
112
Drzewo spadło na szklarnię w Siedlęcinie
 
Ciekawe miejsca
Nowa wieża, stare widoki
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group