Poniedziałek, 28 kwietnia
Imieniny: Pawła, Piotra
Czytających: 9601
Zalogowanych: 88
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pożar samochodów w Jeleniej Górze i Szklarskiej Porębie

Poniedziałek, 15 maja 2017, 10:52
Aktualizacja: 10:55
Autor: 112
Region: Pożar samochodów w Jeleniej Górze i Szklarskiej Porębie
Fot. Archiwum
W Jeleniej Górze dzisiaj (15.05) w nocy spłonęły 3 samochody osobowe, 2 zostały uszkodzone. W godzinach rannych spłonął samochód w Szklarskiej Porębie.

Około godziny 1.00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o palących się samochodach na ulicy Karłowicza w Jeleniej Górze. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że na parkingu objęte były ogniem 3 pojazdy: renault clio, citroen c3 i nissan micra. Samochody spłonęły całkowicie. Uszkodzone zostały również dwa pojazdy zaparkowane obok: volkswagen tiguan i ford courier. Pożar ugaszono pianą gaśniczą. Na miejscu zdarzenia była policja i 2 auta strażackie. Działania gaśnicze trwały około godziny. Nie ustalono przyczyny ognia.

Ale to nie koniec, bo przed godziną 6.00 zapalił się kolejny samochód przy ul. Wolności w Szklarskiej Porębie. Palił się garaż wraz z pojazdem zaparkowanym w środku marki Renault Twingo. Do zdarzenia zostało zadysponowanych 12 strażaków (dwa samochody strażackie). Przyczyna pożaru nie została ustalona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile kilo przytyłeś/aś po świętach?

Oddanych
głosów
486
0-1 kg
28%
1-2 kg
14%
2 kg i więcej
14%
Wcale, pilnuję wagi
44%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Inne wydarzenia
Młokos nie dał na trasie weteranom żadnych szans
 
Aktualności
Miał tu mieszkać prezydent – pałac w Barcinku
 
Kultura
Zaczytaj się z Jelonką – 27 kwietnia
 
Koszykówka
Walczyli dzielnie, awans do finału był o włos
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group