Poniedziałek, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 12872
Zalogowanych: 97
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Przed policją schował się za kominem

Sobota, 18 maja 2019, 11:03
Aktualizacja: Niedziela, 19 maja 2019, 7:04
Autor: 112
Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, który ukrywał się przed więzieniem.

32-latek poszukiwany był na podstawie postanowienia wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, według którego mężczyzna miał być zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego. Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ukrywa się w jednym z mieszkań w Piechowicach.

Kiedy funkcjonariusze pojawili się pod budynkiem okazało się, że pomimo wyraźnych odgłosów dobiegających ze środka, nikt nie chciał im otworzyć drzwi. Dopiero po podjęciu decyzji o siłowym wejściu i pojawieniu się na sygnałach pojazdu Straży Pożarnej drzwi otworzyła matka poszukiwanego, która oświadczyła, że syna nie ma. Policjanci znaleźli go ukrytego na strychu, za kominem pod płytami styropianowymi – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

21
84%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
3
12%
Przeraża

Czytaj również

Sonda

Czy rozliczyłaś/eś już PIT?

Oddanych
głosów
610
Tak
74%
Nie, ale zrobię to "na dniach"
15%
Nie - pewnie jak co roku zrobię to w ostatniej chwili
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Dlaczego przemysł w USA upadł i czy Trump go odbuduje?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Aktualności
Zamek, który zamkiem już nie jest. Ruiny w Starej Kamienicy
 
Aktualności
Szansa na ratunek dla dworca w Lubawce
 
Aktualności
Zamknięte zbiorniki w Cieplicach i Sobieszowie
 
Piłka nożna
Za słabi na... Gacie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group