Poniedziałek, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 13638
Zalogowanych: 97
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przykład do naśladowania

Środa, 5 sierpnia 2009, 9:00
Aktualizacja: 9:01
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Przykład do naśladowania
Fot. TEJO
Ten sam dom a dwa różne zdjęcia! Wszystko dzięki wspólnocie mieszkańców, która zadbała o elewację kamieniczki przy al. Wojska Polskiego.

Jeszcze wiosną była odrapana, z łuszczącą się farbą, jak wiele budynków przy tej najpiękniejszej alei Jeleniej Góry. Po kilku miesiącach zmieniła się nie do poznania. Prace są już na ukończeniu. Ekipom pozostanie jeszcze pokrycie tynkiem przyziemia budynku.

To jeden z pierwszych remontów przy zaniedbanej al. Wojska Polskiego. Z obietnic, jakie padły ze strony autorów projektu ADHOC (rewitalizacja zabudowy tego traktu), nie wyszło póki co nic. Przypomnijmy, że w lutym ubiegłego roku organizatorzy zapewnili, że wyremontują skwer na placu Kościuszki.

Jak widać – lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać na skutki urzędniczych nasiadówek. AD HOC za sporo euro udowodnił jedynie to, co widać gołym okiem: że Wojska Polskiego się sypie. Na szczęście w mieszkańcach budzi się świadomość, że pośród estetycznego otoczenia żyje się lepiej. Brawa!

Czytaj również

Sonda

Czy rozliczyłaś/eś już PIT?

Oddanych
głosów
603
Tak
74%
Nie, ale zrobię to "na dniach"
15%
Nie - pewnie jak co roku zrobię to w ostatniej chwili
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Dlaczego przemysł w USA upadł i czy Trump go odbuduje?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Kilometry
Szansa na ratunek dla dworca w Lubawce
 
Aktualności
Zamknięte zbiorniki w Cieplicach i Sobieszowie
 
Piłka nożna
Za słabi na... Gacie
 
Kościół i wiara
Wielkanocne życzenia ks. proboszcza Mariusza Majewskiego: „Nieustannie odnawiajmy się w Bogu”
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group