W głosowaniu wzięło udział 456 posłów i posłanek. "Za" było 290 osób, 33 "przeciw", a 133 wstrzymało się od głosu. Nie zagłosowały 4 osoby.
Z klubu PiS za przyjęciem ustawy było 211 z 233 osób, w tym m.in. Marzena Machałek z Jeleniej Góry i Elżbieta Witek z Jawora. Przeciwko w klubie PiS byli posłowie Solidarnej Polski.
Wśród parlamentarzystów Lewicy "za" było 46 z 47 osób, w tym Robert Obaz z Jeleniej Góry i Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska z Warszawy. Wstrzymał się jedynie Andrzej Rozenek.
"Za" byli również politycy Koalicji Polskiej - PSL: 22 posłów "za", a wstrzymał się Jacek Protasiewicz.
Ponadto za przyjęciem ustawy było 5 posłów koła Polska 2050, a także 2 z 4 polityków Kukiz'15, w tym Stanisław Żuk z Zawidowa.
Spośród polityków Konfederacji 11 osób było przeciw, w tym Robert Winnicki ze Zgorzelca. Politycy Koalicji Obywatelskiej w większości wstrzymali się od głosu (127, w tym Zofia Czernow z Jeleniej Góry, Robert Kropiwnicki z Legnicy oraz Piotr Borys z Lubina), 2 osoby nie zagłosowały, a 1 poparła projekt (Franciszek Sterczewski).
Ustawa trafi do Senatu i zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni. Aby budżet unijny oraz fundusz odbudowy weszły w życie, wszystkie kraje unijne muszą je zatwierdzić.