Poniedziałek, 28 kwietnia
Imieniny: Pawła, Piotra
Czytających: 10211
Zalogowanych: 88
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Włamywał się, kradł, niszczył

Czwartek, 2 grudnia 2010, 8:32
Aktualizacja: 8:33
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali nieletniego podejrzanego o szereg przestępstw przeciwko mieniu, których dopuścił się w Jeleniej Górze w listopadzie.

Szesnastolatek podejrzany jest o sześć kradzieży z włamaniem, w tym do dwóch altanek, garażu i trzech samochodów oraz dwa akty wandalizmu. Z samochodów nieletni kradł radioodtwarzacze, CB radia i inne drobne przedmioty, a z altanek i garażu jego łupem padły przewody instalacji elektrycznej, rury kanalizacyjne oraz inne drobne przedmioty metalowe.

Ponadto 16-latek z pobudek chuligańskich zniszczył samochód zaparkowany na osiedlu Zabobrze oraz wybił szybę w jednym z jeleniogórskich sklepów – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy jeleniogórskiej policji.

Sprawcę po wykonaniu czynności przewieziono do jednego z młodzieżowych ośrodków socjoterapii w regionie, gdzie trafił za wcześniej popełnione czyny. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zawsze masz gdzie zaparkować pod swoim blokiem czy domem?

Oddanych
głosów
37
Tak, nigdy nie mam z tym problemu
37%
Tak, choć czasami muszę dłużej szukać miejsca
11%
Nie, prawie nigdy nie ma wolnego miejsca w pobliżu, parkuję pół kilometra dalej
22%
Różnie, to zależy od pory dnia
30%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Inne wydarzenia
Młokos nie dał na trasie weteranom żadnych szans
 
Aktualności
Miał tu mieszkać prezydent – pałac w Barcinku
 
Kultura
Zaczytaj się z Jelonką – 27 kwietnia
 
Koszykówka
Walczyli dzielnie, awans do finału był o włos
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group