Sobota, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 9872
Zalogowanych: 97
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wybili szybę dla rozrywki

Poniedziałek, 13 września 2010, 11:14
Aktualizacja: 11:15
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali dwóch wandali, którzy zniszczyli wiatę przystanku.

Wczoraj po godz.22 na numer alarmowy policji zadzwonił mężczyzna i powiadomił o niszczeniu wiaty przystankowej przez dwóch wandali. Zgłaszający podał ich rysopis.

Policjanci rozpoczęli ich poszukiwanie. Kilka ulic dalej zauważali dwóch mężczyzn, których rysopis opowiadał poszukiwanym. Ci jednak na widok policjantów rzucili się do ucieczki.

Po krótkim pościgu zostali zatrzymani. Wandalami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 21 i 26 lat. Byli oni pod wpływem alkoholu. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawcy dla rozrywki wybili szybę w wiacie. Jeden z nich kopnął, a drugi poprawił – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich, za co grozić im może kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy rozliczyłaś/eś już PIT?

Oddanych
głosów
503
Tak
74%
Nie, ale zrobię to "na dniach"
15%
Nie - pewnie jak co roku zrobię to w ostatniej chwili
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Giełdowa huśtawka
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Pogodowo
Pogoda na święta "w kratkę"
 
Kościół i wiara
Pasja na ulicach Jeleniej Góry
 
Aktualności
Prezydent Jeleniej Góry składa mieszkańcom życzenia wielkanocne
 
112
Stłuczka w Sobieszowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group