Sobota, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 7571
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LWÓWEK ŚLĄSKI: Zwłoki w rzece

Piątek, 5 marca 2010, 14:53
Aktualizacja: 14:53
Autor: KAM
LWÓWEK ŚLĄSKI: Zwłoki w rzece
Fot. KAM
W rzece Srebrna w Lwówku Śląskim znaleziono zwłoki 58–letniego mężczyzny. Nie wiadomo, co było przyczyną jego zgonu.

Dziś o 9:20 policjanci z Lwówka Śląskiego otrzymali zgłoszenie, że w rzece Srebrna między ulicą Kilińskiego a Potokową leżą zwłoki mężczyzny. Po przyjeździe funkcjonariuszy policji okazało się, że denat znajdował się pod mostem kolejowym.

- Ustalamy, co mogło być przyczyną zgonu, aby wykluczyć udział osób trzecich. Ciało zostało zabezpieczone w miejscowym prosektorium. Nad dalszymi ustaleniami pracują policjanci z Lwówka Śląskiego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej w Lwówku Śląskim asp. szt. Marek Madeksza.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, prokuratorzy i strażacy, którzy musieli wyciągnąć zwłoki mężczyzny na brzeg. Ustalane są też personalia mężczyzny i przyczyny zgonu. Z relacji świadków wiadomo, że mężczyzna ten nadużywał alkoholu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy rozliczyłaś/eś już PIT?

Oddanych
głosów
491
Tak
73%
Nie, ale zrobię to "na dniach"
15%
Nie - pewnie jak co roku zrobię to w ostatniej chwili
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Giełdowa huśtawka
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Pogodowo
Pogoda na święta "w kratkę"
 
Kościół i wiara
Pasja na ulicach Jeleniej Góry
 
Aktualności
Prezydent Jeleniej Góry składa mieszkańcom życzenia wielkanocne
 
112
Stłuczka w Sobieszowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group