Niedziela, 23 lutego
Imieniny: Damiana, Izabeli
Czytających: 7424
Zalogowanych: 53
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Konkursy na dyrektorów unieważnione

Wtorek, 14 kwietnia 2020, 10:26
Aktualizacja: Czwartek, 16 kwietnia 2020, 15:30
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Konkursy na dyrektorów unieważnione
Fot. Przemek Kaczałko
W związku z trwającymi ograniczeniami związanymi z pandemią wirusa SASR–CoV–2, prezydent miasta zdecydował, że póki co, nie wyłoni dyrektorów szkół na następną kadencję. Sprawa dotyczy czterech placówek z Jeleniej Góry.

Ogłoszony w dniu 13 lutego 2020 roku konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 11 im. Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze, ul. Moniuszki 9, 58-506 Jelenia Góra oraz ogłoszone w dniu 17 marca 2020 roku konkursy na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola Nr 11 „Krasnala Hałabały” w Jeleniej Górze, ul. Fryderyka Chopina 4, Szkoły Podstawowej Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej Górze, ul. Piotra Skargi 19, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze, ul. Józefa Piłsudskiego 27 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jeleniej Górze, ul. Kruszwicka 3 - zostają unieważnione.

Prezydent miasta wydał zarządzenie na podstawie § 11 lit. h rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 493) zm. rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 530).

Twoja reakcja na artykuł?

12
48%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
6
24%
Złości
5
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy dostałeś kiedyś mandat za brak biletu parkingowego, czyli za nieopłacone parkowanie?

Oddanych
głosów
694
Nie
61%
Tak, raz kiedyś
31%
Tak, kilka razy
8%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
"Coraz mniej kontrolujemy rozwój"
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Aktualności
Kurort przestanie witać odorem ścieków
 
Aktualności
Bawili się w stylu country w Siedlęcinie
 
Aktualności
W gipsie z telefonem
 
Karkonosze
Podziwiajcie potęgę przyrody w przyspieszonym tempie!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group