Zalogowanych: 119

Liga okręgowa: Sięgnęli po pierwszy triumf w tym sezonie

Wtorek, 3 września 2024, 1:38
Aktualizacja: 1:48
Po trzech z rzędu porażkach nad klubem z Łomnicy zaświeciło w końcu słońce. Spadkowicz z Koleje Dolnośląskie IV ligi pokonał na wyjeździe beniaminka jeleniogórskiej okręgówki.

Łomniczanie mierzyli się bowiem z Olimpią Kamienna Góra. Do przerwy goście próbowali przejmować inicjatywę i prowadzili finalnie 1:0 po trafieniu Pawła Habasińskiego. W pierwszej części gry pojawiło się też sporo napomnień - cztery "żółtka" dla Olimpii i jedno dla Klubu Sportowego. Chwilę po przerwie podwyższyliśmy rezultat na 2:0 w 52. minucie za sprawą Gabriela Grygiela. Na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry nasza sytuacja zrobiła się nieco bardzi skomplikowana. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Jakub Hordyniak i przyjezdni grali w dziesięciu. Pięć minut później kamiennogórzanie dopięli swego i złapali kontakt po golu Adriana Piekarczyka. Na więcej nie starczyło czasu, a na domiar złego dla miejscowych w 89. minucie siły na boisku się wyrównały po czerwonej kartce dla Jakuba Bieńka. Do końca spotkania sytuacja nie uległa zmianie, KS Łomnica zwyciężył 2:1.

Olimpia Kamienna Góra - KS Łomnica 1:2 (0:1)

KS: Szaciłło, Okowiński, Turczyk, Ziomek, Jałgiejczuk, Wysoczański, Furman, Grygiel, Hordyniak, Habasiński, Kucharczyk (80' Fedorowicz).