Poniedziałek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 11806
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Śmiertelny wypadek w szpitalu

Wtorek, 27 kwietnia 2010, 11:38
Aktualizacja: 11:39
Autor: Angela
Dzisiaj około godziny piątej rano jeden z pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze postanowił opuścić oddział mieszczący się na III piętrze wychodząc przez okno. W tym celu chciał wykorzystać prześcieradło i koc, ale spadł i poniósł śmierć na miejscu. Szczegóły i okoliczności tragicznego zdarzenia ustala policja.

Jak na razie w sprawie wiadomo niewiele. Około godziny piątej rano dyżurny policji został powiadomiony, że w Szpitalu Wojewódzkim w Jeleniej Górze doszło do nieszczęśliwego wypadku. 50 – letni pacjent kilka dni wcześniej został przyjęty na oddział chirurgii, który chciał opuścić przez okno.

- W tym celu mężczyzna wykorzystał koc i prześcieradło. Przy schodzeniu z okna najprawdopodobniej spadł. W wyniku doznanych obrażeń zmarł. Na tym etapie śledztwa nie jesteśmy w stanie ustalić czy było to samobójstwo i dlaczego mężczyzna chciał wyjść ze szpitala oknem – mówi Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy wrzucileś/aś coś do puszki WOŚP?

Oddanych
głosów
1245
Tak
56%
Nie
34%
Pomagam potrzebującym w inny sposób
10%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Amerykańskie fantazje o kosmosie
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
112
Kolizja 4 aut na Zabobrzu
 
Aktualności
Pogrzeb strażaka w Jeżowie
 
Ciekawe miejsca
Ludzi wieszali w parku na Wzgórzu Kościuszki
 
Ciekawe miejsca
Ludzi zabijali w parku na Wzgórzu Kościuszki
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group