Środa, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 9648
Zalogowanych: 94
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zagrają dla Bartka

Wtorek, 7 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Zagrają dla Bartka
Fot. Arkadiusz Piekarz
Już po raz drugi koledzy chcą pomóc Bartkowi Siejce, który po wypadku na nartach, pozostaje sparaliżowany. Impreza charytatywna odbędzie się w czwartek, 9 listopada w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Żeromskiego.

Jacek Ziobro poprowadzi w czwartek, 9 listopada, koncert charytatywny dla Bartka Siejki pod hasłem „Bartek, czekamy na Ciebie!”. Zagrają uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jeleniej Górze.

– Bartek jest absolwentem naszej szkoły. Rozpoczął studia na Politechnice Wrocławskiej, ale w marcu miał poważny wypadek na nartach w Harrachovie – mówi Paweł Domagała, dyrektor ZSO nr 1.

Chłopak po wypadku pozostaje sparaliżowany i wymaga rehabilitacji. Bartkowi i jego rodzicom pomagają jak mogą uczniowie popularnego „Żeroma”. W czerwcu już zorganizowali jeden koncert charytatywny. Teraz będzie następny.

Podczas imprezy będzie można nabyć dzieła plastyczne ofiarowane przez „Pracownię dorosłego człowieka” i „Pracownię licealisty”, które działają przy Jeleniogórskim Centrum Kultury. Dochód ze sprzedaży kawy i ciast własnej produkcji uczniów ZSO nr 1 oraz z aukcji obrazów zostanie przeznaczony dla Bartka i jego rodziny.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, a organizatorzy liczą na wsparcie w szlachetnym celu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy jadąc samochodem zdarza Ci się "siedzieć komuś na zderzaku"?

Oddanych
głosów
263
Tak, często, zwłaszcza na drogach dwupasmowych.
5%
Zdarza się, ale rzadko, jest to zależne od okoliczności.
22%
Nie, nigdy nie podjeżdżam zbyt blisko auta jadącego przede mną.
73%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Amerykańskie fantazje o kosmosie
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
112
Kolizja 4 aut na Zabobrzu
 
Aktualności
Pogrzeb strażaka w Jeżowie
 
Ciekawe miejsca
Ludzi wieszali w parku na Wzgórzu Kościuszki
 
112
Kolizja za Szklarską Porębą
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group