Wtorek, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 12534
Zalogowanych: 104
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Miłków: Nowy park handlowy w przyszłym roku

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024, 15:00
Autor: WAC
Miłków: Nowy park handlowy w przyszłym roku
Fot. Redkom Development
Inwestor czyli firma Redkom Development sfinalizowała zakup gruntu pod park handlowy Przystanek Karkonosze w Miłkowie, na wjeździe do Karpacza.

Otwarcie Przystanku Karkonosze czyli nowego kompleksu handlowego o powierzchni ok. 16 000 m kw. planowane jest na trzeci kwartał 2025 roku. Poza sklepem Lidl Polska, projekt przewiduje ok. 30 lokali handlowo – usługowych, w tym sklepów z modą, restauracją drive-thru oraz 400 miejsc parkingowych. Obiekt, będzie kolejnym parkiem handlowym należącym do Redkom Development.

Inwestor nowego parku handlowego pod Karkonoszami czyli spółka Redkom Development to deweloper specjalizujący się w realizacji obiektów handlowych, przemysłowych i logistycznych. Realizuje projekty nowe, ale też rewitalizuje istniejące zgodnie z wymogami nowoczesnego handlu, przy współpracy ze znanymi i sprawdzonymi partnerami. Firma działa na rynku polskim, rumuńskim i hiszpańskim. Firma w 2023 roku otworzyła dwa atrakcyjne kompleksy handlowe –  Ozimska Park w Opolu oraz Park Glinianka w Łubnej pod Warszawą.

Twoja reakcja na artykuł?

41
27%
Cieszy
9
6%
Hahaha
3
2%
Nudzi
7
5%
Smuci
20
13%
Złości
73
48%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zmiana czasu powinna zostać zniesiona?

Oddanych
głosów
875
Tak
86%
Nie
8%
Jest mi to obojętne
5%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Czy Trump przehandluje Ukrainę?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Inne wydarzenia
Jeleniogórscy wojownicy z kolejnymi medalami
 
Pieniądze
Polska najlepsza w Europie – tylko 2,6 % bezrobocia!
 
Inne wydarzenia
"Mistrz Karkonoszy": Przeżyjmy to okiem kamery
 
Pogodowo
W środę ma wyjść słońce
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group