Zalogowanych: 86

Liga okręgowa: Cenny, wyjazdowy triumf jeleniogórzan

Poniedziałek, 9 września 2024, 20:49
Aktualizacja: 21:06
Po komplet punktów w swoim ostatnim boju na boiskach piłkarskiej okręgówki sięgnęli zawodnicy Victorii Jelenia Góra, którzy na wyjeździe pokonali Gryfa Gryfów Śląski.

Goście prowadzili w pewnym momencie już 2:0. Najpierw w doliczonym czasie gry pierwszej połowy trafił Lucas Cerqueiro da Silva, a w drugiej części gry receptę na bramkarza rywali znalazł także Leandro Leite Macedo. Wynik spotkania na 1:2 patrząc z perspektywy drużyny gospodarzy ustalił Jakub Rissmann w 78. minucie. Victoria w tabeli jest coraz wyżej, plasując się tuż za ligowym podium na czwartej lokacie.

Gryf Gryfów Śląski - Victoria Jelenia Góra 1:2 (0:1)

Victoria: Orłowski, Denis (90' Antos), Dudek, Chorągwicki, Radziwan (67' Forysiak), Podobiński, Taran, Gorczyca (85' Lazovskyi), Kłak (65' Ferenc), Walczak (55' Macedo), Silva.