Poniedziałek, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 15189
Zalogowanych: 104
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika wydarzeń 997

Wtorek, 5 października 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 10:25
Autor: kmp

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.
W dniu 4 października br policjanci zatrzymali Adama H. lat 39 zam. Jelenia Góra poszukiwanego przez KMP w Jeleniej Górze na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego Jeleniej Górze wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za przestępstwo z art.178a & 2 kk.

Komisariat Policji w Karpaczu.
W dniu 3 października br policjanci ustalili , że Jarosław H. lat 25 zam. Staniszów oraz Sławomir P. lat 28 zam. Marczyce są sprawcami kradzieży z włamaniem , która miała miejsce w nocy z 2 na 3 października br w Staniszowie na szkodę Wacława K. Odzyskano skradziony towar w postaci siatki ogrodzeniowej , która znajdowała się na terenie posesji należącej do Andrzeja K. lat 49 zam. Staniszów.

Komisariat Policji Jelenia Góra Cieplice.
W dniu 3 października br policjanci w Sobieszowie zatrzymali nietrzeźwego kierującego pojazdem marki Renault Krystiana B. lat 24 zam. Jelenia Góra .Wynik badania około 1,4 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile pączków zjazdłeś/aś w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
435
Tylko jednego - symbolicznie
24%
2-3
38%
4-6
14%
Więcej niż 7
6%
Żadnego (nie jadam słodyczy)
17%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Trump vs Zełeński, który wraca z niczym?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Aktualności
Ratowali staruszkę
 
Aktualności
Korki w Jeleniej Górze – codzienny wyścig z czasem
 
112
Bus z ciężarówką na Zgorzeleckiej
 
Aktualności
Kobiety górą!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group